Пінопласт Армікс для програми "Теплий дім"

Про важливість цієї програми розповів міський голова Львова Андрій Садовий. З його слів, енергозбереження є найважливішим пріоритетом у сучасному будівництві. Тільки у Львові програмою “Теплий дім” скористалися понад 100 ОСББ та ЖБК. Зокрема в 2019 р. було здійснено тепломодернізацію багатоповерхового будинку по вулиці Патона, 27 за допомогою матеріалів ТМ «Armix».

Застосування системи утеплення для будинку дозволяє економити 50% витрат на опалення, стверджує мер Львова, а витрати на тепломодернізацію окупаються лише за 2 роки.

«Термомодернізація будинку — це ключове завдання, що дозволяє самим мешканцям зекономити на оплаті за енергоносії та зменшити витрати газу, теплоносія тощо. У Львові ми з бюджету міста щороку дофінансовуємо такі заходи по програмі „Теплий дім“. І станом на зараз усі заявки, які подають мешканці, отримують позитивний розгляд та дофінансування. Це одна з найважливіших програм для міста»,

— підкреслив міський голова, передає офіційний сайт Львівської міської ради.

Відзначимо, що застосування нашої системи утеплення в такій важливій державній програмі, як «Теплий дім», свідчить про довіру до якості продукції компанії з боку виконавців та чиновників і високий рівень репутації бренду «Armix».

Поділитися цією сторінкою в соціальних мережах
Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email
Share on telegram
Читайте також

Чому на стінах з’являється цвіль?

Фінішна шпаклівка: як правильно шпаклювати

Як вибрати клей для плитки

Що таке викрас? Для чого його робити? Де взяти?