Новинка: Силікат-силіконова штукатурка Armix

Силікат-силіконова штукатурка завойовувала популярність на ринку за свої високі та надійні параметри. Вміст силікону у складі дозволяє цій штукатурці відштовхувати пил. Створюється так званий “ефект самоочищення”, що особливо актуально для будівель, розташованих біля доріг з високою інтенсивністю руху та інших місцях підвищеного забруднення.

Силікат-силіконова штукатурка Armix має два фактурні малюнки для декорації – «короїд» та «баранек». У першому використовується розмір зерна 1,5 мм та 2,0 мм, а у другому 2,0 мм, 2,5 мм та 3,0 мм.

У її складі також є добавки, які підвищують параметри захисту від впливу ультрафіолету, опадів, дощу, різких перепадів температур та інших атмосферних навантажень на фасад.

Ще одна перевага такої декоративної штукатурки – вона довго зберігає насичений колір, не даючи поверхні вицвітати під зовнішнім впливом. Відбувається це за рахунок присутності у складі силікату – калійного скла, що дозволяє зберегти відтінки від вигоряння, а сам фасад від стирання.

Застосовувати силікат-силіконову штукатурку можна на багатьох мінеральних основах, зокрема на бетоні, цементних, цеметно-вапняних, гіпсових штукатурках.

Важливим параметром штукатурок SBX та SKX є їхня стійкість до появи цвілі та грибків. За рахунок силіконових добавок, волога, в якій заводяться мікроорганізми, не затримується на фасаді. Ця характеристика працює не лише як захист від біокорозії, а й як спосіб відштовхувати сольові розчини, що містяться у вологому повітрі. Тому доглядати таку поверхню дуже легко. Достатньо вимити її чистою водою.

Майстру буде дуже легко працювати зі штукатурками Armix. За рахунок модифікаторів реології, які містяться в їх складі, матеріал легко наносити на поверхню, він не обсипається і легко піддається затиранню. Для того, щоб працювати зі штукатуркою SBX і SKX було ще легше, рекомендується попередньо на основу нанести шар ґрунтуючої фарби Armix GF-2 на силіконовій основі, яка містить у своєму складі кварцовий пісок. На таку поверхню буде легше наносити декоративний шар. А щоб отримати правильне попадання в колір, грунтуючу фарбу необхідно пофарбувати в той же відтінок, що і штукатурку. У цьому випадку, фасад довгі роки зберігатиме красивий колір без розводів.

Поділитися цією сторінкою в соціальних мережах
Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email
Share on telegram
Читайте також

Чому на стінах з’являється цвіль?

Фінішна шпаклівка: як правильно шпаклювати

Як вибрати клей для плитки

Що таке викрас? Для чого його робити? Де взяти?