Штукатурна сітка: для чого потрібна і якою буває?

Штукатурна сітка застосовується для закріплення шпаклювального шару на фасадних системах, а також всередині будівель із застосуванням гіпсу для покращення параметрів міцності, еластичності покриття. У будівництві це називається армування. У такий спосіб закріплюють не тільки штукатурку, але і бетонне та цементно-піщане покриття. Армування суттєво збільшує термін служби ремонту і робить поверхню менш вразливою до різних ушкоджень (тріщин, впадин тощо).

Сітки бувають різних видів, але зупинимося на тих, що використовуються для накладання штукатурного (армуючого) шару в системах теплоізоляції, а також всередині будинків. Будівельний ринок в Україні насичений великим асортиментом сіток для робіт будь-якого рівня складності. Зокрема саме лугостійку сітку зі скловолокна пропонує український виробник матеріалів для систем утеплення “Армікс”.

Зазвичай, якщо потрібно нанести тонкий шар шпаклівки всередині, використовується кладочна пластикова сітка. В системах теплоізоляції використовується тільки лугостійка сітка зі скловолокна із різним розміром вічка. Найзручніша для цих цілей 5х5 і 4х4.

Універсальна сітка з дрібними осередками 6х6 міліметрів використовується для аналогічних цілей. Вона виготовлена з матеріалу поліуретану. Її використовують не лише для стін, але і для стелі. Існує також середня універсальна штукатурна сітка з вічками 13х15 міліметрів і велика – 22х35 міліметрів.

Найбільш стійким (вірним) варіантом є сітка зі скловолокна 5х5 міліметрів. Цей варіант потрібно використовувати, якщо поверхня вразлива до хімічних реакцій і перепадів температури (тобто для фасадних робіт).

Сталева сітка – варіант більш серйозний. Розміри осередків такої сітки досягають до 30 міліметрів. Але можна замовити і менше, залежить від виду роботи. Сітка з металу витримує найбільші навантаження, проте вона абсолютно не пристосована до опадів – може швидко заіржавіти. Тому її вкрай рекомендують використовувати тільки для внутрішніх робіт.

Де купити штукатурну сітку в Україні?

Купити штукатурну сітку “Armix” можна у дистриб’юторів в Києві, Львові, Дніпрі, Луцьку, Івано-Франківську та інших містах України.

Сітка для штукатурки бренду “Армікс” відрізняються стійкістю до токсичних хімічних сполук, які містяться у клеях і шпаклівках, мають високу стійкість до навколишнього середовища і механічних пошкоджень. Завдяки високим параметрам матеріалів, які використовуються при виробництві, а також постійний контроль якості, дозволяє такій сітці найбільш оптимально виконати свої функції і успішно служити вам до наступного ремонту.

Сітку “Armix SS-160” можна сміливо використовувати у фасадних роботах, утепленні будинку або просто як надійне армування основ під час внутрішнього ремонту.

Поділитися цією сторінкою в соціальних мережах
Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email
Share on telegram
Читайте також

Чому тріскається плитка на підлозі

Чому на стінах з’являється цвіль?

Фінішна шпаклівка: як правильно шпаклювати

Як вибрати клей для плитки